پاورپوینت پروژه بررسی و ارزیابی انواع جوشکاری

مطالب دیگر:
📗مجموعه تست ریاضی رشته مهندسی فن آوری اطلاعات📗جزوه آموزشی هوش مصنوعی رشته مهندسی فن آوری اطلاعات📗جزوه آموزشی تئوري مدیریت (قسمت اول) رشته مهندسی فن آوری اطلاعات📗جزوه آموزشی تجزیه و تحلیل سیستم ها (قسمت اول)📗جزوه آموزشی تئوري مدیریت (قسمت دوم) رشته مهندسی فن آوری اطلاعات📗جزوه آموزشی تجزیه و تحلیل سیستم ها (قسمت دوم)📗جزوه آموزشی نکاتی پیرامون مدیریت رشته مهندسی فن آوری اطلاعات📗جزوه آموزشی شبکه هاي کامپیوتري رشته مهندسی فن آوری اطلاعات📗مجموعه تست زبان تخصصی رشته مهندسی فن آوری اطلاعات📗جزوه آموزشی معماري کامپیوتر رشته مهندسی فن آوری اطلاعات📗جزوه آموزشی مدیریت کتابخانه و کتابداري رشته علم اطلاعات و دانش شناسی📗جزوه آموزشی مدیریت منابع رشته علم اطلاعات و دانش شناسی📗جزوه آموزشی منابع و خدمات مرجع رشته علم اطلاعات و دانش شناسی📗جزوه آموزشی سازماندهی منابع رشته علم اطلاعات و دانش شناسی (کتاب داری سابق)📗مجموعه تست دروس رشته علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری سابق)📗جزوه آموزشی زبان تخصصی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی (کتاب داری سابق)📗تحقیق بررسی انتشار آلاینده ها در سیستم های تهویه مطبوع به همراه شبیه سازی پخش آلاینده ها در یک واحد📗جزوه آموزشی مکانیک سیالات II📗جزوه آموزشی خواص فیزیکی و مکانیکی مواد رشته پلیمر📗جزوه آموزشی لاستیک- الاستومتر رشته پلیمر
پاورپوینت, پروژه بررسی و ارزیابی انواع جوشکاری|1832952|nowface
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت پروژه بررسی و ارزیابی انواع جوشکاری آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

نوع فایل power point

قابل ویرایش 132 اسلاید

قسمتی از اسلایدها

نام جوشکاری مرطوب حاکی از آن است که جوشکاری که در زیر آب صورت می پذیرد، مستقیماً در معرض محیط مرطوب قرار دارد. در این روش از جوشکاری از نوعی الکترود ویژه استفاده می شود و جوشکاری به صورت دستی درست مانند همان جوشکاری که در فضای بیرون آب انجام می شود، صورت می گیرد. آزادی عملی که جوشکار در حین جوش کاری از این روش دارد، جوشکاری مرطوب را موثر تر و به روشی کارا و از نقطه نظر اقتصادی مقرون به صرفه کرده است. تامین کننده نیروی جوشکاری روی سطح مستقر شده است و توسط کابل ها و شیلنگ ها به غواص یا جوشکار متصل می شود.

مزایای جوشکاری مرطوب:

1. تنوع هزینه و هزینه کم: که سبب شده این روش بسیار مطلوب باشد.

2. سرعت بالای جوشکاری: زمانی برای ساختن اتاقک لازم نیست وتجهیزات به راحتی قابل حمل و نقل هستند.

3. قابلیت جوشکاری قسمتهایی که در روش های دیگر قابل دسترس نیستند.

معایب جوشکاری مرطوب:

1. سرعت سرد شدن زیاد منطقه جوش: فلز جوش شده به وسیله آب اطراف کوئنچ شده در نتیجه سبب کاهش انعطاف پذیری و مقاومت به ضربه می شود و نیزسبب افزایش تخلخل در منطقه جوش می شود.

فهرست مطالب و اسلایدها

_تاریخچه جوشکاری

_جوشکاری قوس الکتریکی

_جوشکاری زیر آب

_جوشکاری زیر پوری

_جوشکاری مقاومتی

_انواع جوشکاری مقاومتی(نقطه ای. نواری.زائده ای.فرکانس بالا.جرقه ای.سر به سر.ضربتی. له کردنی.

نقطه ای – غلتکی. پل واره)

_جوشکاری حالت جامد

_انواع جوشکاری جامد(جوشکاری انفجاری .ضربان مغناطیسی.اصطکاکی.سرد.نفوذی.مافوق صوت)

جوشکاری با گاز

_جوشکاری با لیزر

_جوشکاری با اشعه الکترونی

_جوشکاری ترمیت

_جوشکاری پلاسما

_جوشکاری tig

_جوشکاری Mag

_جوشکاریmig

_جوش وانواع اتصلات و اصطلاحات جوش

_الکترود

_ابزار مورد نیاز کارگاه جوشکاری

_خطرات تهدید کننده سلامتی در جوشکاری و راههای پیشگیری

_اصطلاحات انگلیسی جوشکاری

_منابع