پاورپوینت الكتروليز

مطالب دیگر:
📎طرح توجیهی آرد سوخاری📎طرح توجیهی تولید نشاسته از گندم📎پیاده سازی سیستم صف M/M/1📎پیاده سازی سیستم صف M/M/N📎طرح توجیهی خیاردرختی📎پاورپوینت طرح مکانیزاسیون کشاورزی📎پاورپوینت روش تولید ملات خشک و گروت📎پاورپوینت روش تولید مواد ضد عفونی کننده📎طرح توجیهی احداث مرغداری تخم گذار📎پاورپوینت روش تولید روغن موتور📎پاورپوینت روش تولید سرکه شیره و آب انگور📎بررسی پذیرش تکنیکهای کنترل رفتاری از سوی والدین مراجعه کننده به بخش کودکان دانشکده دندانپزشکی قزوین📎بررسی ایزومری در اكسیم حاصل از 2- (4- ترسیوبوتیل - 1- سیكلوهگزنیل)- 4- ترسیوبوتیل سیكلوهگزانون📎بررسی رابطه بین سبک های حل مساله بین دانشجویان افسرده و بهنجار📎آموزش مفاهیم دینی به كودكان (13-6) سال با تأكید بر نماز، دعا و قرآن📎تحقیق درس آموزش عملی مفاهیم ریاضی و علوم📎تحقیق درس آموزش عملی خواندن و نوشتن📎تحقیق درس آموزش از طریق بازی📎تحقیق درس آموزش مفاهیم قرآنی به کودکان پیش دبستانی📎تحقیق درس آشنایی با انواع بیماریها
پاورپوینت, الکترولیز|1832926|nowface
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت الكتروليز آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

نوع فایل power point

قابل ویرایش 12 اسلاید

قسمتی از اسلایدها
مواردی که در رابطه با انتخاب آند باید در نظر گرفت بشرح زیر است :

– تا جائیکه امکان دارد باید از فلزی که به عنوان روکش روی سطح کاتد استفاده می شود، باشد . همچنین شرایط آبکاری باید بگونه ای بوده که غلظت یون فلز در محصول ، ثابت باقی بماند. این بدان معنا است که تحت شرایط خاص از غیر فعال شدن آند باید جلوگیری بعمل آورد . در ناحیه فعال آندی عمل اکسیداسیون آند بنحو مطلوب انجام یافته و مشکلی وجود ندارد.
اما با افزایش دانسیته جریان و پتانسیل اضافی ( اورولتاژ ) بیش از حد بحرانی سطح آند توسط یک لایه غیر فعال پوشیده شده لذا آند غیر فعال می گردد و دانسیته جریان انحلال آندی بمقدار قابل توجهی کاهش می یابد . با افزایش پتانسیل ، در نهایت با انتقال پتانسیل الکترودی به ناحیه «Transe passive » بعد از passive احتمال الکترولیز آب و تصعید اکسیژن می رود . لذا در آبکاری نگهداری پتانسیل آند در ناحیه فعال امری اساسی می باشد . اینکار با استفاده از آند های با سطح وسیع که در نتیجه دانسیته جریان را در حد مطلوب نگه می دارد ممکن خواهد بود . افزودن عامل کمپلکس کننده ( Complexing Agent) که مانع passive شدن آند می گردد ، کمک بسیاری به این امر میکند.

فهرست مطالب و اسلایدها

مواردی که در رابطه با انتخاب آند باید در نظر گرفت بشرح زیر است

آند باید بگونه ای باشد

آند کمکی

حمام آبكاري

يونهاي فلزي

الكتروليت

مواد افزودني

دیگر مواد افزودنی آلی